STRONA GŁÓWNA

 

 393px-POL Radzionkw COA.svg

  • Zapraszamy
  • Uczniowie
  • Witaj szkoło

Tradycyjnie uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami p. Anną Golus i p. Kariną Walocha przygotowali akademię z okazji Dnia Edukacji Narodowej. 


W dość nietypowej scenerii turnieju KOŁO FORTUNY w szramki stanęli przedstawiciele Szacownego Grona Pedagogicznego w składzie: p. Barbara Janta, p. Janina Wilczek, p. Aleksandra Czmok, p. Ewelina Pakuła i p. Tomasz Skandy oraz przedstawiciele uczniów, reprezentowani przez klasę II gimnazjum: Julia, Nicola, Ania, Łukasz i Kewin.
Rywalizacja była wyrównana a konkurencje baaardzooo ciekawe. Ostatecznie jednak głosami jury w mieszanym składzie nauczycielsko - uczniowskim przyznało I miejsce Gronu Pedagogicznemu. Gratulujemy.

W tym dniu zostały również przyznane Nagrody Dyrektora Szkoły dla nauczycieli i pracowników szkoły.

Swoje życzenia i podziękowania do nauczycieli skierował Samorząd Uczniowski, dziękując za trud włożony w edukację uczniów naszej społeczności szkolnej oraz życząc dalszych sukcesów pedagogicznych.

Wszystkim Nauczycielom i Uczniom Szkoły Podstawowej nr 4 życzymy radości i sukcesów.

 

GALERIA 

KALENDARZ SZKOLNY

Pn Wt Śr Cz Pt So N

Ogłoszenia

  • Zarządzenie Burmistrza Miasta Radzionków +

    Zarządzenie Burmistrza Miasta Radzionków nr 2032/2018 z dnia 23 maja 2018r. w sprawie ogłoszenia konkursu na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej DALEJ
  • 1

filmy

 

My na mapie