STRONA GŁÓWNA

 

 393px-POL Radzionkw COA.svg

  • Zapraszamy
  • Uczniowie
  • Witaj szkoło

Dzień Edukacji Narodowej to czas przyznawania wyróżnień i nagród dla nauczycieli i uczniów za ich trud, wysiłek i sukcesy.


W Liceum Ogólnokształcącym im. Powstańców Śląskich w Radzionkowie z tej okazji przygotowano uroczystość podczas, której wręczono Nagrody Burmistrza Miasta Radzionków dla wyróżnionych nauczycieli i uczniów. 
Nasza radość jest tym większa, że w gronie tym znaleźli się nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 4 - p. dyrektor Halina Hypki i p. Joanna Labus - Kolano oraz nasze absolwentki - Martyna Warzecha i Magdalena Stencel. 
Gratuluje sukcesów.

PS. zdjęcia z tej uroczystości mamy dzięki uprzejmości naszej absolwentki Anii Kowal - Aniu dziękuję.


GALERIA

KALENDARZ SZKOLNY

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22

Ogłoszenia

  • UWAGA konsultacje +

      Zapraszamy w dniu 15 listopada na konsultacje w godzinach 17:00 do 18:00 DALEJ
  • 1

filmy

 

My na mapie