STRONA GŁÓWNA

 

 393px-POL Radzionkw COA.svg

  • Zapraszamy
  • Uczniowie
  • Witaj szkoło

Dzień Edukacji Narodowej to czas przyznawania wyróżnień i nagród dla nauczycieli i uczniów za ich trud, wysiłek i sukcesy.


W Liceum Ogólnokształcącym im. Powstańców Śląskich w Radzionkowie z tej okazji przygotowano uroczystość podczas, której wręczono Nagrody Burmistrza Miasta Radzionków dla wyróżnionych nauczycieli i uczniów. 
Nasza radość jest tym większa, że w gronie tym znaleźli się nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 4 - p. dyrektor Halina Hypki i p. Joanna Labus - Kolano oraz nasze absolwentki - Martyna Warzecha i Magdalena Stencel. 
Gratuluje sukcesów.

PS. zdjęcia z tej uroczystości mamy dzięki uprzejmości naszej absolwentki Anii Kowal - Aniu dziękuję.


GALERIA

KALENDARZ SZKOLNY

Ogłoszenia

  • UWAGA KONSULTACJE +

     W dniu 11 kwietnia 2018r. o godzinie 17:00 odbędą sie konsultacje.Serdecznie zapraszamy. DALEJ
  • 1

filmy

 

My na mapie