STRONA GŁÓWNA

 

 393px-POL Radzionkw COA.svg

  • Zapraszamy
  • Uczniowie
  • Witaj szkoło

     Dzisiaj klasy I-III były w CK "Karolinka" na przedstawieniu pt. "Karolcia" wystawionym przez Teatr Współczesny z Krakowa. Historia dziewczynki i jej zaczarowanego błękitnego koralika została doskonale pokazana na podstawie książki Marii Kruger.

Wartka akcja, aktorzy i świetna scenografia, jak również efekty laserowe oraz multimedialne to niewątpliwe elementy, aby sztuka spodobała się młodym widzom. Klasa IIIa właśnie omawia świeżo przeczytaną lekturę i najbardziej czekali na latającą taksówkę oraz na niewidzialność Karolci i Piotra. Nie zawiedli się i byli usatysfakcjonowani po przedstawieniu. W szkole narysowali portrety Czarownicy Filomeny.

 

Galeria

KALENDARZ SZKOLNY

Pn Wt Śr Cz Pt So N

Ogłoszenia

  • Zarządzenie Burmistrza Miasta Radzionków +

    Zarządzenie Burmistrza Miasta Radzionków nr 2032/2018 z dnia 23 maja 2018r. w sprawie ogłoszenia konkursu na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej DALEJ
  • 1

filmy

 

My na mapie