STRONA GŁÓWNA

 

 393px-POL Radzionkw COA.svg

  • Zapraszamy
  • Uczniowie
  • Witaj szkoło

Co roku Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich organizuje, w dniach 8 – 15 maja Tydzień Bibliotek. Hasło tegorocznych obchodów brzmiało: „(DO)WOLNOŚĆ CZYTANIA.

Uczniowie klas trzecich szkoły podstawowej zostali zaproszeni do udziału w obchodach tego święta do filii MBP w Rojcy. Jak zwykle zajęcia były bardzo ciekawe. Każda klasa miała osobne spotkanie. Uczniowie mieli okazję wysłuchać fragmentu książki Marcina Pałasza pt. „Jaś Wiadomy zmienia świat” oraz wykazać się znajomością baśni. Na zakończenie klasa III a wykonała kartkę z wakacji a pozostałe klasy finezyjne zakładki do książek. Wizyta w bibliotece była udana.

 

 

GALERIA

KALENDARZ SZKOLNY

Pn Wt Śr Cz Pt So N

Ogłoszenia

  • Zarządzenie Burmistrza Miasta Radzionków +

    Zarządzenie Burmistrza Miasta Radzionków nr 2032/2018 z dnia 23 maja 2018r. w sprawie ogłoszenia konkursu na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej DALEJ
  • 1

filmy

 

My na mapie