STRONA GŁÓWNA

 

 393px-POL Radzionkw COA.svg

  • Zapraszamy
  • Uczniowie
  • Witaj szkoło

26.IV.br w naszej szkole zostaly zorganizowane warsztaty plastyczne dla uczniów gimnazjum. Tematem była „Rzeźba ceramiczna” i przeprowadzała  je p. Urszula Kaczmarczyk- fachowiec z tej dziedziny w Liceum Plastycznym w Tarnowskich Górach.

Frekwencja uczniowska dopisała i wszyscy uczestnicy dobrze się bawili. Niektórzy pierwszy raz stykali się z tego rodzaju działalnością artystyczną i dopiero poznawali właściwości gliny. Nie jest proste ulepić cokolwiek z materiału o trudnych możliwościach plastycznych. Wiedzą o tym najlepiej Maja i Oliwia. Chłopcy postawili na przedmioty użyteczne- atrakcyjne kufle. Dziewczyny natomiast zajęły się elementami dekoracyjnymi i delikatnymi. Wszyscy mieli sporo frajdy i wszyscy zasługują na uznanie, bo byli świetni. Kto jeszcze tak uważa?

 

GALERIA

KALENDARZ SZKOLNY

Pn Wt Śr Cz Pt So N

Ogłoszenia

  • Zarządzenie Burmistrza Miasta Radzionków +

    Zarządzenie Burmistrza Miasta Radzionków nr 2032/2018 z dnia 23 maja 2018r. w sprawie ogłoszenia konkursu na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej DALEJ
  • 1

filmy

 

My na mapie