STRONA GŁÓWNA

 

 393px-POL Radzionkw COA.svg

  • Zapraszamy
  • Uczniowie
  • Witaj szkoło

26.IV.br w naszej szkole zostaly zorganizowane warsztaty plastyczne dla uczniów gimnazjum. Tematem była „Rzeźba ceramiczna” i przeprowadzała  je p. Urszula Kaczmarczyk- fachowiec z tej dziedziny w Liceum Plastycznym w Tarnowskich Górach.

Frekwencja uczniowska dopisała i wszyscy uczestnicy dobrze się bawili. Niektórzy pierwszy raz stykali się z tego rodzaju działalnością artystyczną i dopiero poznawali właściwości gliny. Nie jest proste ulepić cokolwiek z materiału o trudnych możliwościach plastycznych. Wiedzą o tym najlepiej Maja i Oliwia. Chłopcy postawili na przedmioty użyteczne- atrakcyjne kufle. Dziewczyny natomiast zajęły się elementami dekoracyjnymi i delikatnymi. Wszyscy mieli sporo frajdy i wszyscy zasługują na uznanie, bo byli świetni. Kto jeszcze tak uważa?

 

GALERIA

KALENDARZ SZKOLNY

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Ogłoszenia

  • UWAGA opłata za obiady +

      Szanowni Państwo Prosimy o terminowe regulowanie płatności za obiady do 10 dnia każdego miesiąca.Po upływie tego terminu posiłek będzie DALEJ
  • 1

filmy

 

My na mapie