STRONA GŁÓWNA

 

 393px-POL Radzionkw COA.svg

  • Zapraszamy
  • Uczniowie
  • Witaj szkoło

W dniach od 17 do 31 marca Szkolne Koło Wolontariatu zorganizowało w naszej szkole wiosenną zbiórkę dla schroniska dla zwierząt „Cichy Kąt”.

Najbardziej potrzebne były: koce, ręczniki, żwirki, podkłady, karma sucha i mokra, ryż, makaron, środki czystości, worki na śmieci itp. I tym razem nie zawiedliście nas! Systematycznie wpływały wyżej wymienione produkty, aż wreszcie mogliśmy się wybrać z pełnym bagażnikiem i tylnym siedzeniem do schroniska. Powitano nas tam (już nie po raz pierwszy) bardzo serdecznie i potrzebna była taczka, aby cały towar przewieźć na teren „Cichego Kąta”. Ponownie wszystkim Darczyńcom – DZIĘKUJEMY!

 

GALERIA

KALENDARZ SZKOLNY

Pn Wt Śr Cz Pt So N

Ogłoszenia

  • Zarządzenie Burmistrza Miasta Radzionków +

    Zarządzenie Burmistrza Miasta Radzionków nr 2032/2018 z dnia 23 maja 2018r. w sprawie ogłoszenia konkursu na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej DALEJ
  • 1

filmy

 

My na mapie