STRONA GŁÓWNA

 

 393px-POL Radzionkw COA.svg

  • Zapraszamy
  • Uczniowie
  • Witaj szkoło

31 maja uczniowie klasy Ia wzięli udział w II Festynie Książki.

 Imprezę zorganizowała Miejska Biblioteka Publiczna oraz Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy.

O godz. 900 nasi pierwszoklasiści spotkali się ze swoimi rówieśnikami z radzionkowskich podstawówek na terenie Młodzieżowego Ośrodka w Rojcy, gdzie wzięli udział w sportowej rywalizacji przeplatanej czytelniczymi konkursami. Nagrodą w zawodach były książki dla  szkolnych bibliotek. Nasza reprezentacja zajęła II miejsce i wzbogaciła księgozbiór o 3 atrakcyjne pozycje.

 Imprezę uświetnili występem muzycznym gospodarze  oraz zespół teatralny z Gimnazjum im. Ojca Ludwika Wrodarczyka. Na uczestników festynu czekał również słodki poczęstunek. Wszystkim się podobało. Była to naprawdę wspaniała impreza.

Dziękujemy!

 

GALERIA

KALENDARZ SZKOLNY

Pn Wt Śr Cz Pt So N

Ogłoszenia

  • Zarządzenie Burmistrza Miasta Radzionków +

    Zarządzenie Burmistrza Miasta Radzionków nr 2032/2018 z dnia 23 maja 2018r. w sprawie ogłoszenia konkursu na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej DALEJ
  • 1

filmy

 

My na mapie