STRONA GŁÓWNA

 

 393px-POL Radzionkw COA.svg

  • Zapraszamy
  • Uczniowie
  • Witaj szkoło

2.VI pierwsze klasy po raz ostatni pojechały na basen. Na te zajęcia zostali zaproszeni rodzice, którzy w skupieniu oglądali postępy swoich pociech.

To był rok regularnych lekcji pływania. Dzieci świetnie się spisały, pokazały, czego nauczyły się do tej pory. Niektóre z nich musiały naprawdę pokonać swoje własne lęki i obawy, a także nauczyć się dyscypliny, słuchania oraz zaufania trenerom- a to zawsze jest najtrudniejsze ;) Rodzice docenili ich wysiłki gromkimi brawami! Na koniec wszyscy uczestnicy basenowych lekcji otrzymali z rąk trenera medale za wytrwałość i postępy :) Mamy nadzieję, że te zajęcia będą miały kontynuację w przyszłym roku szkolnym :) 

 

GALERIA

KALENDARZ SZKOLNY

Pn Wt Śr Cz Pt So N

Ogłoszenia

  • Zarządzenie Burmistrza Miasta Radzionków +

    Zarządzenie Burmistrza Miasta Radzionków nr 2032/2018 z dnia 23 maja 2018r. w sprawie ogłoszenia konkursu na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej DALEJ
  • 1

filmy

 

My na mapie