STRONA GŁÓWNA

 

 393px-POL Radzionkw COA.svg

  • Zapraszamy
  • Uczniowie
  • Witaj szkoło

      Już tydzień minął od momentu pożegnania wakacji, 4.IX powitaliśmy nowy rok szkolny. W naszej szkole przez całe wakacje trwał intensywny remont, aby uczniowie od września mogli rozpocząć naukę w pięknie odnowionych salach.

Był on możliwy do przeprowadzenia dzięki sponsorom- przyjaciołom naszej placówki. Przy  wsparciu i zaangażowaniu gminy powstał u nas oddział przedszkolny grupy sześciolatków, który to projekt wymagał ogromnych nakładów finansowych. Miejsce dla maluchów zostało bardzo dobrze przemyślane i przygotowane na przyjęcie przedszkolaków. Została również odnowiona świetlica i korytarze szkolne. Pracownia geograficzna została gruntownie wyremontowana i zaopatrzona w nowy sprzęt szkolny i multimedialny dzięki wygranemu projektowi „Zielona Pracownia” organizowanemu przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach. Uroczyste otwarcie sali 36  przewidziane jest na październik. Uczniowie naszej szkoły wrócili do solidnie odnowionego budynku, w którym przywitali ich trzecioklasiści z IIIa i IIIb radosną akademią. Wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom naszej szkoły życzymy wielu sukcesów, satysfakcji i wytrwałości w nowym roku szkolnym.

 

GALERIA

KALENDARZ SZKOLNY

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Ogłoszenia

  • UWAGA opłata za obiady +

      Szanowni Państwo Prosimy o terminowe regulowanie płatności za obiady do 10 dnia każdego miesiąca.Po upływie tego terminu posiłek będzie DALEJ
  • 1

filmy

 

My na mapie