STRONA GŁÓWNA

 

 393px-POL Radzionkw COA.svg

  • Zapraszamy
  • Uczniowie
  • Witaj szkoło

SZKOLNE KOŁO WOLONTARIATU rozpoczęło już w nowym roku szkolnym swoją działalność. Na korytarzu koło naszego sklepiku zostały ustawione pojemniki na m.in. plastikowe nakrętki.

Tym razem zbieramy je na bardzo szczytny cel – sprzęt rehabilitacyjny dla niepełnosprawnego Szymonka. Jesteśmy z Wami drugi rok i nadal chcemy robić coś dla potrzebujących! Mamy śmiałe plany i wielkie zamiary, ale bez Was, Drodzy Uczniowie i Uczennice, niczego zrobić nie zdołamy. Dlatego serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na spotkania Szkolnego Koła Wolontariatu. Jeśli masz wielkie serce,  potrzebę dzielenia się sobą, swoim czasem, talentem czy chociaż uśmiechem, Koło Wolontariatu jest dla Ciebie. Spotkanie organizacyjne odbędzie się w poniedziałek, 16.10.2016r., o godz. 14.40 w sali nr 34. I pamiętaj, że regularne uczestniczenie w zajęciach daje Ci możliwość uzyskania dodatkowych punktów na świadectwie w III klasie gimnazjum. Zapraszamy!

 

 

KALENDARZ SZKOLNY

Pn Wt Śr Cz Pt So N

Ogłoszenia

  • Zarządzenie Burmistrza Miasta Radzionków +

    Zarządzenie Burmistrza Miasta Radzionków nr 2032/2018 z dnia 23 maja 2018r. w sprawie ogłoszenia konkursu na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej DALEJ
  • 1

filmy

 

My na mapie