STRONA GŁÓWNA

 

 393px-POL Radzionkw COA.svg

  • Zapraszamy
  • Uczniowie
  • Witaj szkoło

 

W przeddzień mikołajkowych szaleństw rodzice uczniów klasy IIa postanowili zafundować dzieciom wycieczkę do "Kolejkowa" w Gliwicach. Uczniowie zobaczyli tam makiety miast i ujęte na nich scenki sytuacyjne.

Najbardziej interesowały naszych małych zwiedzających wszelkie poruszające się elementy, tzn. samochody, pociągi, statek turystyczny, itp. Z dużym zaangażowaniem wyszukiwali małe prezenciki oraz nieduże, wybrane przez przewodnika postacie.Po dokładnym obejrzeniu całej wystawy dzieci mogły pobawić się w specjalnym miejscu przeznaczonym na zabawę.

 

 

GALERIA

KALENDARZ SZKOLNY

Pn Wt Śr Cz Pt So N

Ogłoszenia

  • Zarządzenie Burmistrza Miasta Radzionków +

    Zarządzenie Burmistrza Miasta Radzionków nr 2032/2018 z dnia 23 maja 2018r. w sprawie ogłoszenia konkursu na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej DALEJ
  • 1

filmy

 

My na mapie