STRONA GŁÓWNA

 

 393px-POL Radzionkw COA.svg

  • Zapraszamy
  • Uczniowie
  • Witaj szkoło

I już I semestr naszego roku szkolnego za nami! Zakończyliśmy go pracując ciężko na śródroczną ocenę i zasłużyliśmy na odpoczynek. Upragnione ferie przed nami, a klasy drugie postanowiły przypomnieć wszystkim o cudownych urokach zimy,

ale i o czyhających niebezpieczeństwach. Dobrze jest zażywać świeżego powietrza i bawić się na śniegu w grupie rówieśników, ale pamiętajmy, aby przede wszystkim zachować wszelkie zasady swojego bezpieczeństwa. Wszystkim uczniom i nauczycielom naszej szkoły życzymy PRZYJEMNYCH, ODPRĘŻAJĄCYCH  I BEZPIECZNYCH FERII!

 

GALERIA

KALENDARZ SZKOLNY

Pn Wt Śr Cz Pt So N

Ogłoszenia

  • Zarządzenie Burmistrza Miasta Radzionków +

    Zarządzenie Burmistrza Miasta Radzionków nr 2032/2018 z dnia 23 maja 2018r. w sprawie ogłoszenia konkursu na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej DALEJ
  • 1

filmy

 

My na mapie