STRONA GŁÓWNA

 

 393px-POL Radzionkw COA.svg

  • Zapraszamy
  • Uczniowie
  • Witaj szkoło

Jak co roku w naszej szkole została zorganizowana półkolonia  dla uczniów z naszego miasta finansowana przez Gminę Radzionków.

Dla wielu była to jedyna forma atrakcji podczas ferii.

 

Półkolonia odbyła się w terminie od 16 do 20 stycznia 2017r. Uczestniczyło w niej 45 uczniów.

Cały tydzień dzieci uczestniczyły w zorganizowanej formie wypoczynku, odbywały się zajęcia plastyczne, gdzie dzieci poznawały techniki zdobienia oraz wiele dowiedziały się na temat twórczego recyklingu. Powodzeniem cieszyły się także zajęcia komputerowe, których hasłem przewodnim była grafika komputerowa.  Ciekawe formy spędzania czasu wolnego zostały dzieciom zaproponowane na zajęciach sportowych, gdzie poznały wiele ciekawych, zespołowych zabaw ruchowych. Podsumowaniem zajęć była olimpiada sportowa na której dzieci miały okazję zdobyć nagrody rzeczowe. Dużą atrakcją dla dzieci był wyjazd na basen do Rudy Śląskiej, a także wycieczka do Cieszyna gdzie muzeum drukarstwa i warsztaty graficzne wywołały sporo pozytywnych wrażeń. Jak co roku wybraliśmy się do kina w CK „Karolinka” na wywołujący wiele emocji film „ Bardzo fajny gigant” . Nie było czasu na nudę. Czas od 8.00 do13.00 był maksymalnie wykorzystany tak, aby dostarczyć uczestnikom wielu wrażeń i miłych wspomnień z ferii.

GALERIA

KALENDARZ SZKOLNY

Pn Wt Śr Cz Pt So N

Ogłoszenia

  • Zarządzenie Burmistrza Miasta Radzionków +

    Zarządzenie Burmistrza Miasta Radzionków nr 2032/2018 z dnia 23 maja 2018r. w sprawie ogłoszenia konkursu na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej DALEJ
  • 1

filmy

 

My na mapie