STRONA GŁÓWNA

 

 393px-POL Radzionkw COA.svg

  • Zapraszamy
  • Uczniowie
  • Witaj szkoło

Karnawał jeszcze trwa, więc i w naszej szkole zorganizowany został Bal Przebierańców dla młodszych dzieci. Wszyscy postarali się jak najwierniej oddać strojem i różnymi akcesoriami charakter swojej postaci.

Były więc księżniczki, królewny, Hiszpanki, a nawet hinduski. Wśród chłopców królowali Spiderman-y, rycerze, indianie, Lordowie Vader-y, policjanci oraz kowboje. Wodzirej proponował urozmaicone zabawy, które wszystkich łączyły w świetnej zabawie. Znane przeboje porywały do tańca, a niejednokrotnie także do śpiewu. Po balu wszyscy byli zmęczeni i zadowoleni. Życzymy takiej zabawy i zaangażowania starszym klasom!

 

GALERIA

KALENDARZ SZKOLNY

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Ogłoszenia

  • UWAGA opłata za obiady +

      Szanowni Państwo Prosimy o terminowe regulowanie płatności za obiady do 10 dnia każdego miesiąca.Po upływie tego terminu posiłek będzie DALEJ
  • 1

filmy

 

My na mapie