STRONA GŁÓWNA

 

 393px-POL Radzionkw COA.svg

  • Zapraszamy
  • Uczniowie
  • Witaj szkoło

Karnawał jeszcze trwa, więc i w naszej szkole zorganizowany został Bal Przebierańców dla młodszych dzieci. Wszyscy postarali się jak najwierniej oddać strojem i różnymi akcesoriami charakter swojej postaci.

Były więc księżniczki, królewny, Hiszpanki, a nawet hinduski. Wśród chłopców królowali Spiderman-y, rycerze, indianie, Lordowie Vader-y, policjanci oraz kowboje. Wodzirej proponował urozmaicone zabawy, które wszystkich łączyły w świetnej zabawie. Znane przeboje porywały do tańca, a niejednokrotnie także do śpiewu. Po balu wszyscy byli zmęczeni i zadowoleni. Życzymy takiej zabawy i zaangażowania starszym klasom!

 

GALERIA

KALENDARZ SZKOLNY

Pn Wt Śr Cz Pt So N

Ogłoszenia

  • Zarządzenie Burmistrza Miasta Radzionków +

    Zarządzenie Burmistrza Miasta Radzionków nr 2032/2018 z dnia 23 maja 2018r. w sprawie ogłoszenia konkursu na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej DALEJ
  • 1

filmy

 

My na mapie