STRONA GŁÓWNA

 

 393px-POL Radzionkw COA.svg

  • Zapraszamy
  • Uczniowie
  • Witaj szkoło

Co roku, tradycyjnie w naszej szkole odbywa się konkurs recytatorski. Oto krótka relacja z tego wydarzenia.

        Jak większość szkolnych wydarzeń konkurs rozpoczął się od przemówienia pani dyrektor. Przesłuchania zaczęły się od najmłodszych, czyli dzieci z klas 1-3 podstawówki. Uczestników tej grupy było tak dużo, że konkurs przedłużył się na kolejną lekcję. Po przerwie scenę objęli uczniowie klas 4-6. W czasie narady jury w składzie p.Janina Wilczek, p.Anna Golus i (organizatorka) p.Aleksandra Czmok, uczennica Natalia Mrusek opowiedziała utwór Stanisława Lema. Na koniec odbyło się rozdanie nagród i dyplomów, które wręczała pani dyrektor. Pierwsze miejsce należy do Amelii Zok, drugie do Heleny Baniek i Piotra Otrębnik, a trzecie zajęła Zuzanna Szolc. W starszej grupie pierwsze miejsce zajęła Daria Miler, drugie Natalia Otrębnik, a trzecie Alicja Pradela. Zostały rozdane także nagrody specjalne. Wszystkim uczestnikom gratulujemy.

 

GALERIA

KALENDARZ SZKOLNY

Pn Wt Śr Cz Pt So N

Ogłoszenia

  • Zarządzenie Burmistrza Miasta Radzionków +

    Zarządzenie Burmistrza Miasta Radzionków nr 2032/2018 z dnia 23 maja 2018r. w sprawie ogłoszenia konkursu na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej DALEJ
  • 1

filmy

 

My na mapie