STRONA GŁÓWNA

 

 393px-POL Radzionkw COA.svg

  • Zapraszamy
  • Uczniowie
  • Witaj szkoło

      Światowy Dzień Czytania Tolkiena obchodzony jest  25 marca w wielu krajach na świecie, w tym w Polsce. Nasza biblioteka również przyłączyła się do obchodów.

Już tydzień wcześniej na korytarzu pojawiła się gazetka zachęcająca do sięgania po najbardziej znane tytuły jak: Hobbit czy Władca Pierścieni. Uczniowie mogli zapoznać się z fabułą tych książek, poznać głównych bohaterów oraz dowiedzieć się o cechach gatunku fantasy.

Od 27 do 30 marca w bibliotece można było obejrzeć wystawę książek J. R. R. Tolkiena oraz gry planszowe i gadżety, z Gollumem włącznie, nawiązujące do Śródziemia. Podczas spotkań w bibliotece oglądano najciekawsze fragmenty filmu Władca Pierścieni oraz brano udział

 w pogadance na temat życia i twórczości pisarza.

        Z pewnością książki Tolkiena zasługują na czytanie przez cały rok, do czego gorąco zachęcamy.

 

GALERIA

KALENDARZ SZKOLNY

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Ogłoszenia

  • UWAGA opłata za obiady +

      Szanowni Państwo Prosimy o terminowe regulowanie płatności za obiady do 10 dnia każdego miesiąca.Po upływie tego terminu posiłek będzie DALEJ
  • 1

filmy

 

My na mapie