STRONA GŁÓWNA

 

 393px-POL Radzionkw COA.svg

  • Zapraszamy
  • Uczniowie
  • Witaj szkoło

            Już po raz trzeci uczniowie  naszej szkoły wzięli udział w plenerowej imprezie czytelniczej organizowanej przez Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy i Miejską Bibliotekę Publiczną w Radzionkowie.

Tegoroczny festyn odbył się 19 maja na terenie MOW w Rojcy. O godz.9.30  drużyny radzionkowskich podstawówek rozpoczęły sportowe zmagania połączone z czytelniczymi quizami. Naszą szkołę reprezentowała klasa II b. Uczniowie dzielnie walczyli do samego końca, lecz  zabrakło im trochę szczęścia i zajęli III miejsce. Nie było jednak powodu do smutku, ponieważ  zabawa była wspaniała. Pogoda dopisała i można było miło spędzić czas na świeżym powietrzu. Był występ zespołu muzycznego, słodki poczęstunek, no i oczywiście wygrany zestaw książek do szkolnej biblioteki.

 Gratulujemy zwycięzcom, a organizatorom dziękujemy za wspaniałą imprezę.

 

GALERIA

KALENDARZ SZKOLNY

Pn Wt Śr Cz Pt So N

Ogłoszenia

  • Zarządzenie Burmistrza Miasta Radzionków +

    Zarządzenie Burmistrza Miasta Radzionków nr 2032/2018 z dnia 23 maja 2018r. w sprawie ogłoszenia konkursu na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej DALEJ
  • 1

filmy

 

My na mapie