STRONA GŁÓWNA

 

 393px-POL Radzionkw COA.svg

  • Zapraszamy
  • Uczniowie
  • Witaj szkoło

            Już po raz trzeci uczniowie  naszej szkoły wzięli udział w plenerowej imprezie czytelniczej organizowanej przez Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy i Miejską Bibliotekę Publiczną w Radzionkowie.

Tegoroczny festyn odbył się 19 maja na terenie MOW w Rojcy. O godz.9.30  drużyny radzionkowskich podstawówek rozpoczęły sportowe zmagania połączone z czytelniczymi quizami. Naszą szkołę reprezentowała klasa II b. Uczniowie dzielnie walczyli do samego końca, lecz  zabrakło im trochę szczęścia i zajęli III miejsce. Nie było jednak powodu do smutku, ponieważ  zabawa była wspaniała. Pogoda dopisała i można było miło spędzić czas na świeżym powietrzu. Był występ zespołu muzycznego, słodki poczęstunek, no i oczywiście wygrany zestaw książek do szkolnej biblioteki.

 Gratulujemy zwycięzcom, a organizatorom dziękujemy za wspaniałą imprezę.

 

GALERIA

KALENDARZ SZKOLNY

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Ogłoszenia

  • UWAGA opłata za obiady +

      Szanowni Państwo Prosimy o terminowe regulowanie płatności za obiady do 10 dnia każdego miesiąca.Po upływie tego terminu posiłek będzie DALEJ
  • 1

filmy

 

My na mapie